Menu
  • Zboží (0)
  • Kategorie (0)

Školám k službám – my všichni

27 let už prodáváme učebnice a pomůcky.
95 % našich zaměstnanců má zdravotní handicap.
48 zaměstnanců u nás dělá vše pro vaši spokojenost.

Když před 27 lety Mgr. Radek Vaníček zakládal v Mikulově svou firmu, nejspíš netušil, že se jeho kolegové budou jednou dorozumívat znakovým jazykem, světelnou signalizací nebo pomocí kartiček. Souhrou náhod a pomocí pracovitých lidí, kteří se do firmy dostali, dnes většinu zaměstnanců tvoří lidé s některou formou handicapu.

Díky jejich schopnostem, empatii, vysokému nasazení a za léta vybroušené schopnosti spolupracovat, patří nyní firma Učebnice Vaníček k nejspolehlivějším dodavatelům učebnic, pomůcek a potřeb do základních i středních škol po celé republice. Nové zákazníky sice může překvapit neslyšící kolega, který zvoní na zvonek jejich dveří, brzy však zjistí, že se není čeho obávat a že na Vaníčkovy učebnice i zaměstnance je spolehnutí.

Chcete se na cokoliv zeptat?

Kontaktujte nás

Co říkají naši zákazníci

Profesionalita na všech pozicích, vstřícnost a vynikající spolupráce již několik let. Petra Procházková ZŠ Letovice

Víme, jak školám usnadnit práci

Učebnice Vaníček mají od svého začátku stejný cíl – spokojené zákazníky. Před deseti lety jsme se však rozhodli pro změnu a vydali se cestou budování sociálního podniku. Z původního záměru - pomoci řešit školám náhradní plnění - se stala nová firemní filozofie. Nechceme se jen starat o potřeby českých škol. Chceme to dělat tím nejlepším a nejpotřebnějším možným způsobem. Jsme opravdu nadšení a vděční, když denně zjišťujeme, kolik z vás, našich letitých i novějších zákazníků a spolupracovníků, se rozhodlo jít touto cestou s námi. Mgr. Radek Vaníček majitel Učebnice Vaníček

Mgr. Radek Vaníček

Šanci pracovat by měl mít každý. Navíc díky tomu, že je většina našich zaměstnatnců ZP u nás můžete uplatnit náhradní plnění.